top of page
Ekran Alıntısı.JPG

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz Oje Spa kalite standartlarında sizlere hizmet sunmak için oryantasyon süreci sonrası iş başı yapar ve düzenli olarak performans ölçümü süreçlerine dahil edilerek gelişim alanları konusunda desteklenir. Tüm ekibimiz hijyen kurallarına bağlı kalarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını en üst sevide önemser.
Kendi üretimimiz olan kalıcı ojeler ile hizmet veren bir işletme olma ayrıcalığı ve farkındalığı ile sizlere hizmet sunmaktayiz.


                            Uygulama örnekleri için 

BİZ

Oje Spa olarak sizlere "Türkiye'de kendi markası ile kalıcı oje üreten, satışını yapan ilk ve tek marka" olmanın haklı gururu ile 14 yıldır keyifle hizmet sunmaktayız. 


Çekmeköy'de Mimar Sinan Caddesi ve Taşdelen olmak üzere el&ayak bakımında farklılık yaratan butik konsept ayrıcalığı ile hizmet veren 2 şubemiz bulunmaktadır. 

Oje Spa olarak el &ayak bakım hizmetini farklı bir boyuta taşıyarak hem müşterilerimizin kendilerine vakit ayırarak dinlenmesine hem de ihtiyaçlarının giderilmesine olanak sağlamaktayız. Oje Spa şubelerine girdiğiniz anda sizi konseptimiz ile rahatlatıcı bir atmosfer karşılıyor.

 

Tırnak bakımında sektör öncüsü olan firmamız birbirinden güzel en trend ve son teknoloji ürünler ile "mutlu çalışan=mutlu müşteri" anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

 

Oje Spa olarak salonlarımızda Manikür-pedikür sunumlarımız da konseptimiz kadar farklılık yaratıyor. Özel olarak hazırlanmış peelinglerimiz ve masaj yağlarımız eşliğinde el ve ayaklarınız %100 steril edilmiş aletlerle sağlıkla güzelleşiyor.

WhatsApp Image 2021-05-24 at 22.39_edited.jpg
bottom of page